Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPA JUDA - więcej niż grota solna

Utworzony przez Danuta , 17 marca 2018 r. o 11:22
Dzieci wprost nie moga się doczekac do sobotnich zabaw i ćwiczen; ładna solna bawialnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i pożyteczna bawialnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystałam, już po serii 6 wejść poczułam, że lepiej się czuję w biiurze i lepiej śpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pilates, razem ćwiczy się lepiej; świetne zajęcia z p.  Dorotką....ależ tam powietrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orzeźwienie od dzisiejszego upału na działce znalazłam w SPA JUDA na inhalacji solnej.Żyć, nie umierać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jutroo 12.00 na solne zabawy z wnukami; one zdrowo oddychają, a ja mam wytchnienie...w drugiej sali solnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Połańca wybraliśmy się na zwiedzanie Lublina, a tu przemiła niespodzianka, część spotknia rodzinego miała miejsce w SPA JUDA..przeurocze miejsce. dziękujemy Pani Ewie za czar solankowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielam opinie o walorach relaksacyjnych; llęczę tu niedoczynność tarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim wypadku udał się pomysł w karnetem 6 wejść, bo zatoki i gardło potrzebowały czasu na kurację....naturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że w piątek i sobotę najbliższą będzie można skorzystać z bawialni solnej....miałam szczęście i zarezerwowałam, ale jest nas tylko dwoje więc w pt o 17.00  możemy kogoś przyjąć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeurocze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkryłam, że w SPA JUDA są już zapisy na letnią grupę ćwiczeń Pilates
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z inhalacji i ćwiczen na zdrowy kęgosłup; razem łatwiej o mobilizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko najbardziej cenię sobie ćwiczenia przy jednoczesnej haloterapii; mam wiecej sił, lepiej oddycham; minęly mi niestarwności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapisałam dziecina czas wakacji do programu "Bawialnia solna"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo kaprysnej pogody w pierwszy dzień wakacji mielismy całą rodziną miły czas w sali solnej w SPA JUDA. Dzieco zachwycone nowymi grami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z nowej mozliwości umawiania się z dziećmi na godzinę nawet od 12.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taką pogodę to tylko na solną plażę do SPA JUDA. Wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystałam z nowej dostawy lam solnych, przepiękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od przyszłego tygodnia rusza nowa edycja ćwiczen na zdrowy kręgoslup z inhalacją. Korzystałam i skorzystam. Niezdecydowane Panie zachęcam (o ile są wolne miejsca)....nad morze w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...